Strona normalna

Aktualności

Poniżej znajduje się lista aktualności:

ERAZMUS

Związku z planowaną możliwością  ubiegania się Uczelni o fundusze unijne. W ramach programu Erazumus+ . Zachęcamy studentów zainteresowanych wyjazdami do kontaktu z Biurem do spraw Osób Niepełnosprawnych WSG, 

Budynek G pokój G004.

Kontakt:Telefon 506 219 680 mail niepelnosprawni@byd.pl 

 

więcej >>


Serdecznie zapraszamy na studia

Serdecznie zapraszamy ;-)

więcej >>


I Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa PWSZ we Włocławku

I Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa PWSZ we Włocławku dla studentów niepełnosprawnych  pt. „Niepełnosprawni na rynku pracy – przeszkody, możliwości, marzenia”
WŁOCŁAWEK, 16-18 marca 2018 r. 

więcej >>


Aktywny Samorząd 2018

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe  obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

 

więcej >>


I Integracyjne Spotkanie Wigilijne Studentów Niepełnosprawnych

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych wraz ze Zrzeszeniem Studentów Niepełnosprawnych WSG ma przyjemność zaprosić Państwa 14 grudnia na
I Integracyjne Spotkanie Wigilijne Studentów Niepełnosprawnych.

Uroczystość połączona będzie z pierwszym w tym roku akademickim zebraniem Zrzeszenia, którego rozpoczęcie przewidziane jest na godzinę 16:30, 14 grudnia (czwartek) w budynku H sala H004.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów na Spotkanie Wigilijne, które umożliwi poznanie aktywnych członków Zrzeszenia i mamy nadzieję zachęci do wstąpienia w jego szeregi!

więcej >>


WIGILIA STUDENCKA

więcej >>