AktualnościRozmiar czcionki AAA

Poniżej znajduje się lista aktualności:

Spotkanie Pełnomocników Rektorów ds. Studentów z Niepełnosprawnościami

Pełnomocnik Rektora i Kanclerza ds. Osób z Niepełnosprawnościami Wyższej Szkoły Gospodarki P. Mikołaj Piekut w dniach 16-18 listopada b.r. bierze udział w Spotkaniu Pełnomocników Rektorów ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz pracowników Biur ds. Osób z Niepełnosprawnością Uczelni Wyższych w Kowarach.

więcej >>


Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Na 16 listopada przypada "Międzynarodowy Dzień Tolerancji". Jest to święto szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie.

więcej >>


Międzynarodowy Dzień Niewidomych

Obchody tego dnia mają zwrócić naszą uwagę na potrzeby osób z niepełnosprawnością narządu wzroku oraz wzmocnić starania o ich coraz pełniejszą integrację ze społeczeństwem.

więcej >>


Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w tenisie stołowym

Trwają zapisy na IMP AZS w tenisie stołowym, które odbędą się 26-28 listopada 2021 r. w Gdańsku. Zachęcamy do udziału!

więcej >>


Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Wyższej Szkoły Gospodarki powstało w styczniu 2009 roku z inicjatywy studentów niepełnosprawnych naszej Uczelni. Od tego czasu podejmowało ono wiele inicjatyw. Gorąco zachęcamy do realizacji wspólnych celów nowych studentów WSG!

więcej >>


Magazyn Help o konferencji REHA FOR THE BLIND

W Magazynie Help ukazał się artykuł na temat konferencji regionalnej REHA FOR THE BLIND, zorganizowanej w Wyższej Szkole Gospodarki przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

więcej >>