AktualnościRozmiar czcionki AAA

Poniżej znajduje się lista aktualności:

Akademickie Centrum Medyczne

więcej >>


IMP AZS w tenisie stołowym

Zachęcamy do udziału w Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w tenisie stołowym w dniach 4-6 grudnia b.r. w Gdańsku! Nasza drużyna już się tworzy! Jeśli chcesz do niej dołączyć wyślij informację na adres niepelnosprawni@byd.pl.

więcej >>


Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych 2020/2021

Drodzy Studenci!

Przypominamy o działalności Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Zrzeszenie działa od jedenastu lat i serdecznie zachęcamy naszych Studentów do włączenia się w działania podejmowane przez Zrzeszenie.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji umieszczanych na Facebook Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych WSG. Znajdziecie tam inicjatywy podejmowane przez nasze Zrzeszenie, Akademicki Związek Sportowy, inne uczelnie i instytucje działające na rzecz osób z niepełnosprawnością.

więcej >>


Międzynarodowy Dzień Studenta

więcej >>


Światowy Dzień Wcześniaka

17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Święto ma zwiększać świadomość o przedwczesnych porodach i problemach przedwcześnie urodzonych dzieci oraz ich rodzin na całym świecie.

więcej >>


Międzynarodowy Dzień Tolerancji

16 listopada przypada "Międzynarodowy Dzień Tolerancji". Jest to święto szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie.
 

więcej >>