AktualnościRozmiar czcionki AAA

Poniżej znajduje się lista aktualności:

Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby

Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby to święto, którego celem jest podniesienie naszej świadomości oraz walka z WZW typu A, B, C, D i E. Data obchodów odnosi się do urodzin Barucha Samuela Blumberga, który zidentyfikował wirusa zapalenia wątroby typu B.

więcej >>


Murale

Finał projektu "Bydgoszcz. Dzieje się!", który nastąpił 19 czerwca 2021 pokazał nowy blask murali na Karpackiej 52. Zachęcamy do obejrzenia ich na żywo i w galerii zdjęć!

więcej >>


Rozwój usług opiekuńczych w Mieście Bydgoszczy

Zapraszamy do skorzystania z usługi Opieki Wytchnieniowej w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Rozwój usług opiekuńczych w Mieście Bydgoszczy”.

więcej >>


Wykłady Jadwiżańskie

Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach cyklu „Wykładów Jadwiżańskich”. 21 czerwca tematem spotkania będą „Emocje”.

więcej >>


Międzynarodowa Konferencja Reha for the Blind

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Reha for the Blind, która odbędzie się 29 czerwca br. na terenie Kampusu WSG.

więcej >>


„Bydgoszcz. Dzieje się!”

Wspólnie z Fundacją „Gaudeamus” oraz Miastem Bydgoszcz w dniach 11 – 20 czerwca realizujemy projekt „Bydgoszcz. Dzieje się!”. 19 czerwca, w godz.14:00 – 17:00 spotykamy się na Plenerowych warsztatach rodzinnych połączonych z malowaniem murali "Znajdź kolor swojego cienia".

więcej >>