AktualnościRozmiar czcionki AAA

Poniżej znajduje się lista aktualności:

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię został ustanowiony przez Światową Federację Hemofilii w 1989 roku. Data wiąże się z urodzinami założyciela Federacji Franka Schnabela. Głównym celem tej inicjatywy jest poszerzenie wiedzy dotyczącej choroby, uwrażliwienie na potrzeby osób zmagających się z nią oraz okazanie im wsparcia.

więcej >>


Okulary dla Tomasza

Drodzy Studenci! Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, zawodnik klubu AZS WSG, reprezentant i zdobywca medali podczas Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS TOMASZ BARCZIK ma wielkie plany na swoją przyszłość. Pomóżmy mu je zrealizować!

więcej >>


Dzień Osób z Chorobą Parkinsona

Święto to zostało ustanowione w 1997 roku na cześć Jamesa Parkinsona. To właśnie on jako pierwszy opisał objawy choroby i dlatego otrzymała ona taką nazwę.

więcej >>


Światowy Dzień Zdrowia

Tylko w chorobie ceni się zdrowie, mówi jedno z popularnych haseł. Światowy Dzień Zdrowia jest więc najlepszą okazją do tego, by zadbać o własny organizm.

więcej >>


Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Celem Światowego Dnia Autyzmu jest podnoszenie świadomości ludzi na temat tej choroby.

więcej >>


Wielkanoc

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei i miłości, radosnego nastroju oraz spotkań z bliskimi w ciepłej rodzinnej atmosferze

życzą

Władze i Społeczność Akademicka Wyższej Szkoły Gospodarki

więcej >>