AktualnościRozmiar czcionki AAA

Poniżej znajduje się lista aktualności:

Rozwój usług opiekuńczych w Mieście Bydgoszczy

Zapraszamy do skorzystania z usługi Opieki Wytchnieniowej w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Rozwój usług opiekuńczych w Mieście Bydgoszczy”.

więcej >>


Wykłady Jadwiżańskie

Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach cyklu „Wykładów Jadwiżańskich”. 21 czerwca tematem spotkania będą „Emocje”.

więcej >>


Międzynarodowa Konferencja Reha for the Blind

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Reha for the Blind, która odbędzie się 29 czerwca br. na terenie Kampusu WSG.

więcej >>


„Bydgoszcz. Dzieje się!”

Wspólnie z Fundacją „Gaudeamus” oraz Miastem Bydgoszcz w dniach 11 – 20 czerwca realizujemy projekt „Bydgoszcz. Dzieje się!”. 19 czerwca, w godz.14:00 – 17:00 spotykamy się na Plenerowych warsztatach rodzinnych połączonych z malowaniem murali "Znajdź kolor swojego cienia".

więcej >>


Ogólnopolski Dzień Dogoterapii

15 czerwca obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Dogoterapii. Psy to wspaniałe zwierzęta, które nie tylko zajmują miejsca na naszych kanapach. Pomagają również chorym i niepełnosprawnym. Dogoterapia, to forma leczenia i rehabilitacji od wielu lat.

więcej >>


Światowy Dzień Praw Osób Starszych

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Praw Osób Starszych, który został ustanowiony w 2006 roku z inicjatywy Międzynarodowej Organizacji Zapobieganiu Przemocy wobec Osób Starszych i Światowej Organizacji Zdrowia.

więcej >>